Říjen 2011

Mám začít psát povídku?

30. října 2011 v 19:23 | Beru$h |  .Diary.
Čáuky :) Už nějakou dobu uvažuju o tom jestli mám začít psát povídku.
Děj už mám vymyšlenej.Takže vám napíšu o co by šlo.
Je to o 17-tileté upírce Vicky.Která se vrací do Pensylvánie za svým bratrem Michaelem.Upíry pronásledují lovci.Vicky je bezstarostná dívka.Od té doby co je upírka jí pronásleduje její budoucnost být královnou upírů.Nikdy nestála o to být upír a už vůbec ne být jejich královna.Utekla z Pensylvánie teď se vrací.Po boku svého nejlepšího přítele Viktora se vrací na hrad v Pensylvánii za svým nevlastním bratrem Michaelem.Co má Michael v plánu?Komu může Vicky věřit? Uteče nebo zůstane se svým bratrem, kterého nenávidí? Její rodičové matka byla člověk otec upír.Upíři můžou mít děti s lidmy, ale s dětí se stanou lidé.Potom můžou být proměněni v upíry.Vicky byla od malička bystrá,rychlá,mrštná a hlavně nenápadná.Upíří geny v ní kolovali už od narození.Po jejím narození matka zemřela a s otcem vyrůstala.Vyrůstat s upírem je úplně něco jiného.Otec ji neproměnil proměnila se v 17. V Pensylvánii upírem jménem Leonard.Jako upírka žila v malém hradě no spíš zámečku v Pensylvánii. O svojí budoucnosti se dozvěděla od věštkyně /kterým se věří, že jejich věštby jsou pravdivé/.Bylo jí předpovězeno že se nevyhne své budoucnosti, že bude královnou upírů. Od té doby se to mezi upíry rozkřiklo.O Vicky mají zájem mladí i starší upíři.Lovci prahnou po její smrti.Najde se někdo kdo ji nechce zabít?

To je taková malá recenze :D Není to nic moc:D Tak mám začít psát tuto povídku?

Knihy s upíří tématikou

28. října 2011 v 19:09 | Beru$h
Čájo :D
Tento článek zeměřím na knížky s upíří tématikou...Upřímně já jim přímo propadám asi jako většině věcí s upírama =D
Jako první bych vám určitě doporučila VAMPÝRSKOU AKADEMII..
Vampýrská akademie
Spisovatelka Richelle Mead napsala 6-ti sériovou ságu knížek s prvním dílem ,,Vampýrská akademie".
Příběh popisuje dvě nejlepší kamarádky /Rose a Lissu/ které jsou už 2 roky na útěku z Akademie Sv. Vladímíra /Svatej Vláďa :D :D/. Lissa má s Rose pouto od smrti Lissiných rodičů /zachránila jí život je ,,Stínem políbená" tj:Že prostě umřela a éter(magie který má každý Moroj-éter je nezvyklí druh magie na školách se neučí) ji vrátila zpátky k životu/ Rose cítí všechny pocity,emoce Lissy, ale naopak pouto nefunguje. Rose a Lissu najdou strážci ze školy jsou zpátky na akademii.Začne jim zase obyčejný školní život? Objeví se okouzlující učitel Rose Dimitrij...Jak to bude dál?Bude se něco dít mezi Dimitrijem a Rose? Lissa se vrací zpátky ke svému životu s Moroji.. Ničí jí reputaci nekrálovská Mia? Přečtěte si Vampýrskou akademii...
ságu Stmívání /většina z vás to zná/

První kniha série Stmívání.
Isabella Swanová se stěhuje do Forks, městečka ve státě Washington, kde neustále prší. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější a beznadějnější místo - až dokud nepotká tajuplného a přitažlivého Edwarda Cullena, který doslova obrátí její život vzhůru nohama. Do Isabellina příjezdu Edward úspěšně tajil před obyvateli městečka svou upírskou osobnost. Ale nikdo není v bezpečí, zvláště Isabella, člověk, který je Edwardovi nejdražší. Oba mladí lidé jsou k sobě vázáni silným citovým poutem. Zvítězí milostný cit, nebo hrůzné temné pudy?

Zaujmula mě kniha s názvem Srdce v sázce od spisovatelky Alyxandry Harveyové
Solange Drakeová odjakživa věděla, že se má stát královnou upírů. Jako jediná upírka ženského pohlaví, která se kdy narodila a nebyla "stvořena", je ohrožovaná ze všech stran: upířími ctiteli, kteří touží podílet se na pokračování jejího rodu, až po lovce, kteří se snaží zničit ji a celou její rodinu, hnáni vidinou tučné odměny. Když dojde k únosu, její starší bratr Nicholas a nejlepší smrtelnická kamarádka Lucy se snaží ji zachránit. Dokáže ale Lucy zachránit také sama sebe před Nicholasem, který je neodolatelný jako… zkrátka jako mladý upír? A co se stane, pokud se Solange zamiluje do lovce upírů, který ji chrání před smrtelně nebezpečnými intrikami královského dvora?
Nechejte se rodinou Drakeových zavést do utajované komunity upírů, kde stále mají svoje místo velkolepé bitvy, svádění ve stylu goth, dramata nekončících životů i temný humor.
Dobrodružství rodiny Drakeových pokračují v dalších dílech, kde mladistvá, láskou protknutá upíří akce graduje a rodina musí čelit dvě stě let staré zášti.
Knihy Upíří deníky /mám to doma, ale ještě jsem to nečetla sleduju seriál/ :D
Středoškolačka Elena je dívkou, po níž chlapci touží a které se dívky touží podobat. Jenže krásný a tajemný Stefan se zoufale snaží jejímu kouzlu odolat - stíhá ho temná minulost i vědomí, že jeho pomstychtivý bratr Damon je hrozbou pro každého, ke komu se Stefan přiblíží. Elena si brzy uvědomí, že se ocitla mezi dvěma bratry - a ve velkém nebezpečí.
:D Moje oblíbený knížky /no u Upířích deníků jsem četla 1/ :D
Nejvíc mám ráda VA :D
A co vy?Jaké knížky se vám líbí? :D

Dobré ránko =)

27. října 2011 v 8:20 | Beru$h
Dobré ránko =)
Včera jsem se neozvaĺa :D Jako měla jsem to v plánu, ale nakonec s toho sešlo :P Včera jsem byla venku s kámoškama :D
O 2 do 3, protože pak začalo chcát :D Za tu hodinku jsme si pokecali,nasmáli atd.. Dneska půjdu taky a to už MOŽNÁ něco nafotíme :D Za chvilku si půjdu dát něco k snídani :D Buď čaj bo horkou čokošku :-**
Boží reklama /spíš ta písnička/ =)*
Užijte si dnešek bye:-* /dneska se možná ještě ozvu :D/
Zítra jedu na návštěvu na Slovensko :-** BYE =)*

25.10.2011

25. října 2011 v 19:40 | Beru$h |  .Diary.
Čáuky=)
Oficiálně jsem se rozhodla že začnu psát denně deník /samozdřejmě že na to někdy zapomenu =) Ále vy to určitě přežijete ;) Dneska jsme měli ve schooljenom 5 hodin, protože u nás byla jakási škola se kterou jsme spřátelení :D U nás ti učitelé /s druhé školy/ byli 2 hodiny v Němčině a v Příroďáku :/ První hodinu jsme měli Čéjinu měli jsme psat,ale učitelka řekla že si to napíšem až po prázkách :D Druhá hodina Němčina:D To jsem se neustále tlemila :D :D Spolužák cosi četl německy z nějaký knížečky a on tam doplňoval jakýsi písmenka a on nějaký slovíčko přečetl ,,spičou" No já jsem nemohla je fakt že jsem se tlemila do konce hodiny a pak mi začali slzet i oči :D Takže za moc :D :D Třetí hodina byl Děják :/ Můj strašně OBLÍBENÝ předmět :D Naše třída umí vždycky skvěle ignorovat výklady učitelů :D :D Kdyby se tam na nás přišli podívat /ti učitelé/ tak by to bylo otřesný :D:D Čtvrtá hodina jsme měli Příroďák :// Sme doplňovali jakousi křížovku a něco si psali :D Pak nám šla ve škole konečně v Příroďáku Wifi-na tak nám učitel cosi ukazoval :D Já byla zabraná psaním se spolužákama /zejména s jedním =)*/ Pátá hoďka Anglina xD Tam jsme měli popisovat život nějaké osoby co jsme si vymysleli...Já se spolužačkou jsme vymysleli Upírku Katharinu /to jméno jsem vymyslela já/ :D Náhodou nám to učitelka pochválila :D :D Pak jsem šla o5 pěšky s kámoškou :D To jsme probírali TVD... =P Odpoledne jsem se dívala na nějaký díli TVD s první série... Jdu si dát sprchu =)* a koukat na Ordinačku :-)
Bye =P*

24.10.2011

24. října 2011 v 19:00 | Beru$h |  .Diary.
Ahojky =)
Tákže dneska mi Terezka poradila že mám napsat deník:D No tákže ve škole...První hodina Matika:D No dostali jsme výsledky s písemek za 1:D Po 2 v tomto roce jinak mám tak 2 nebo 3...Aspoň jednou za rok.Druhá hodina Zeměpis :P Byl supl takže pohoda =D Psali jsme si cosi o Americe ♥♥♥ Miluju probírání o Americe apod...=O Jinak Zempl nesnáším :D Třetí hoďka byla Čéjina :D Nuda :D Učitelka pořád něco kecala (byl sloh) jako vždy naprostý ignor =D Místo toho jsme s kámoškou hráli piškvorky a drbali učitelku¨:D Čtvrtá hoďka Informatika :D s říďou=Nudex :D Pátá a šestá hoďka výtvarka..:D Měli jsme si donýst jablko :D No (ja)sně to bych nebyla já kdybych ho nezapomněla :D Mě ho pak dala kámoška z 9 :D Tákže=fáájne =oP To jsme malovali ty jablka,hrušky a myslím že tam byl i jeden ,,banán" :D :D Úča na výtvarku je upe výmas:D Jko ona normálně dává 3-ky z blbejch výkresů :D Fakt blbá!!:D Já mám vždycky za 1 :D I když to vypadá opravdu strašně =D =D Pák jsem šla s kámoškou domů /pěšky/:D Mám to 3 kiláky tak co :D :D Dneska večer nejspíš VA 3 díl :D /už po 4 to čtu zase a znovu!/ a TV....
Tak já se loučím prckové :-*

Nová,new....říkejte si tomu jak chcete xP

23. října 2011 v 18:52 | Annie
Čáuko :D
Měním přezdívku na Annie- Beru$h mě deprimuje:D
Takže jsem jedině ANNIE =)
Možná změním okraje :D Jako klidně bych měla dess kdybych dop*dele věděla jak se to mění :D
:D Bye :-**
Vaše Annie =)

:D Nebaví...muhehe xDD

19. října 2011 v 19:34 | Beru$h |  .Diary.
Zdravím :D
:D Táák ve skratce :D Moc mě ten blog nebaví, ale nechci končit...Takže ani pozastavovat :D Prostě budu vést blog takový jaký je :D Nemám problém s návštěvkou :D No i když hodnota 80 lidí za týden i za to jsem ráda ;) ;)
Začala jsem sledovat TVD /Upíří deníky-The Vampire Diaries/ je to bombastický :D
Začnu psát pro jeden blog-magazín /adresu dostanete až někdy/:D
Mamka mi koupila 4 Vampýrskou akademii..tak čtu =)
Jenom jsem se vám chtěla ozvat že ještě žiju =)
Zatíím :-**

VA

11. října 2011 v 18:26 | Beru$h
Zdravím =)
Už jsem přečetla všechny VA a čtu je po 2x =)
Ehm mám nový jméno Annie Belikovová
Myslete si co chcete :PP Stejně je Dimitrij nejlepší :DD Než ten Adrian Ivaškov :D Vždyť by bylo divný se jmenovat Annie Ivašková xP :D
Belikov je nejlepší:D Nesnáším když Dimitrije někdo osloví ,,Belikove"
:DD To je šumák moji milý :D Jen je divný že to čtu teprve teď když tu knížku napsala už v rose 2008 myslím :DD
Tak se loučíím vaše A.B.

Vampýrská akademie

1. října 2011 v 8:53 | Beru$h |  .Diary.
Áhoj :D
Našla jsem si závislost...otázka zní jakou?Začala jsem číst Vampýrskou akademii..Čtu ji od středy a už mám přečtené 2 díly..=)
Dneska začnu 3...strašně mě to baví =P
Ehm..ten Dimitrij je naprosto úžasnej 2 metrovej Rus :D
Božíínku :D Doporučuju vám to přečíst..vůbec to není maso :D Je to v pohodě ;)
:DD :DD Možná sem hodím článek o ději apod...
Tak páádíím :**